Умови угоди:

  1. Я надаю згоду власнику сайту www.legal-field.com.uа, свою письмову безумовну згоду на обробку моїх Персональних даних, які розміщені мною добровільно з метою отримання юридичних послуг та супутніх послуг.

  2. Я згоден, що обробка Персональних даних це вчинення будь-яких дій та / або сукупності дій, пов'язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням, знеособлення, знищенням моїх Персональних даних.

  3. Обсяг моїх Персональних даних, за якими здійснюється обробка моїх Персональних даних і які можуть бути включені в базу Персональних даних власника сайту www.legal-field.com.uа, визначається, як будь-яка інформація про мене, розміщена мною за допомогою сайту www.legal-field.com.uа або іншим способом, яка стала відома власнику сайту www.legal-field.com.uа.

  4. Ця згода на обробку Персональних даних не вимагає здійснення від власника сайту www.legal-field.com.uа повідомлень про передачу моїх Персональних даних третім особам відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних».

  5. Я підтверджую, що я повідомлений і розумію мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також мені відома мета обробки моїх Персональних даних, в тому числі мета збору моїх Персональних даних.

  6. Я згоден, що ця згода на обробку моїх Персональних даних є безумовною, безвідкличною і без терміну дії.

  7. Я підтверджую, що щодо Персональних даних третіх осіб, які я повідомив власнику сайту www.legal-field.com.uа, отримані всі необхідні дозволи таких третіх осіб, на обробку їх Персональних даних і передачу власнику сайту www.legal-field.com.ua.


(068) 173 23 23


VIBER